Vyhľadávanie

Kontakt

Ceragem Michalovce
Hollého 60
Michalovce
07101

0903638701

ceragem.mi@gmail.com

CERAGEM

CERAGEM Co., Ltd., je popredná juhokórejská spoločnosť vyrábajúca jedinečné medicínske produkty, v ktorých  spája najnovšie poznatky z modernej vedy s osvedčenými metódami alternatívnej medicíny. Spoločnosť je dnes najväčším svetovým výrobcom termoakupresúrnych masážnych medicínskych prístrojov. Pôsobí vo viac ako 70- tich krajinách sveta prostredníctvom obchodno-prezentačných centier. Od októbra 2010 nájdete CERAGEM centrum aj v Michalovciach.

CERAGEM vyrába plnoautomatizované medicínske terapeutické lôžko CERAGEM Master E, ktoré je výsledkom dlhoročnej práce tímu špičkových lekárov, vedcov a technikov. V Ázii, v USA, ale už aj v Európe, sa lôžko využíva nie len v domácnostiach, ale aj v nemocničných zariadeniach a rehabilitačných centrách. Ďalším vyrábaným produktom je  manuálny termoakupresúrny  prístroj CERAGEM Compact P390 s ionizátorom.

Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky v septembri roku 2008 zaregistrovalo v Slovenskom Štátnom ústave pre kontrolu liečiv na základe výsledkov testov nezávislej britskej spoločnosti BSI (British Standarts Institution) lôžko od spoločnosti CERAGEM s názvom CERAGEM Master E ako zdravotnícku pomôcku triedy IIa (zapísaná pod registračným kódom 81772).

 

Diskusná téma: CERAGEM - oplatí sa vyskúšať si ho?

Dátum: 29.06.2012

Vložil: Lenka Jalilah

Titulok: CERAGEM sa určite oplatí!

Masážne lôžko Ceragem poznám osobne a využívam ho vždy, keď sa dá :-) Určite odporúčam každému, komu záleží na vlastnom zdraví a zdraví svojich detí. Vynikajúce pri akútnych problémoch, aj ako prevencia. Jeden z externých projektorov som dokonca využila na liečbu bolestivej reakcie na druhú vakcináciu Twinrixom - počas 40-minútového cyklu sa opuch zmenšil o 2/3 a bolesť takmer vymizla. Vyhla som sa tak návšteve lekára. Všetci, ktorí si pri svojom dome budujete svoj privátny saunový svet, určite si doň zakúpte aj tento zázrak menom CERAGEM. Ja sa na na michalovskú spoločnosť cca o rok určite obrátim :-)

Anketa

Páči sa Vám naša stránka?