Vyhľadávanie

Kontakt

Ceragem Michalovce
Hollého 60
Michalovce
07101

0903638701

ceragem.mi@gmail.com

Popis

1. Projektory s 3 a 9 hlavicami

CERAGEM dodáva spolu s lôžkom dva moderné externé projektory, s 3 - hlavicovými a 9 - hlavicovými modulmi z jadeitu. Môžu sa použiť na rôzne partie tela vrátane rúk, nôh a podbrušia, ktoré sú, pokiaľ užívateľ leží na chrbte, mimo dosahu dlhovlnných infračervených lúčov. Používajú sa súčasne s automatickou masážou, alebo môžu byť používané individuálne jedným, alebo dvoma užívateľmi.

Súčasné použitie interného projektora spolu s dvoma externými projektormi zosilní relaxačný účinok a podporí celotelové pôsobenie terapie.

2.  Sieťová zástrčka, vypínač a kábel na napojenie elektrického prúdu pre prídavný matrac

S vlastným napojením na elektrický prúd rozširuje prídavný matrac šírenie infračerveného tepla na Ceragem lôžku aj na spodnú časť tela. Dodatočný vypínač, ktorý je nezávislý na pripojení k hlavnému prívodu elektrického prúdu, zvyšuje bezpečnosť prevádzky lôžka.

3. Diaľkový ovládač

Diaľkový ovládač, určený na ovládanie všetkých častí zariadenia nachádzajúcich sa v hlavnom matraci, je možné namontovať na pravú, alebo ľavú stranu lôžka. Po každom novom nastavení na diaľkovom ovládači sa ozve diskrétny signál potvrdzujúci zmenu nastavenia. Diaľkový ovládač garantuje stabilitu a komfort počas používania lôžka a ponúka tiež pohodlné uschovanie nastavených parametrov, keď sa prístroj nepoužíva.

4. Držiak diaľkového ovládania

Pre väčšie pohodlie sa dá diaľkový ovládač umiestniť do praktického držiaka, ktorý sa dá pre praváka namontovať vpravo a pre ľaváka vľavo. Držiak s diaľkovým ovládačom sa dá kvôli komfortnému používaniu lôžka otáčať o 180° - 360°.

5. Interný projektor

V stredovej osi hlavného matraca sa nachádza biotechnický moderný interný projektor vyrobený z pravého jadeitu, špeciálne zbrúseného do dvoch párov valčekov. Pohybuje sa hore dole v prirodzených líniách chrbtice pomocou špeciálnych anatomických vodiacich koľajníc. Pohyb projektora zabezpečuje motor s pásovým a reťazovým prevodom, čo zabezpečuje jeho tichý chod. Interný projektor vykonáva tlak v určitých bodoch tela a to rovnakou silou vlastnej telesnej hmotnosti. Účinok projektora sa zintenzívni prostredníctvom špeciálnych patentovaných tepelných epoxidkarbónových platní (z naviazaných sopečných pyrogénov). Interný projektor, ako aj z prírodných materiálov vyrobené špeciálne platne, produkujú infračervené teplo v rozsahu vlnových dĺžok (4 - 16 mikrónov), ktoré sú ideálne pre ľudský organizmus.

6. Hlavný matrac

Hlavný a prídavný matrac sú z trvácneho materiálu (koža a čalúnenie). V hlavnom matraci sa nachádzajú 2 špeciálne epoxidkarbónové platne produkujúce dlhovlnné infračervené teplo.

7. Prídavný matrac s epoxidkarbónovou platňou

V USA, Japonsku a Južnej Kórei patentovaný prídavný matrac má integrovanú trojvrstvovú tepelnú epoxidkarbónovú platňu. Táto špeciálna platňa zosilňuje efekt účinku infračerveného tepla aj na dolné končatiny a dovoľuje užívateľovi otočiť sa na lôžku naopak. Aj pri opačnej polohe tak dostane užívateľ plnohodnotné a dôsledné liečenie na obidvoch stranách tela.

8. Pripojenie externých projektorov a diaľkového ovládača

Diaľkový ovládač ako aj obidva externé projektory majú vlastné konektory. Po pripojení do koaxiálnych zástrčiek sa dajú konektory „zašrúbovať“ a tak poistiť pred prípadným nechceným vytiahnutím z lôžka.

9. Regulátor teploty epoxidkarbónových platní

Nezávislý regulátor teploty epoxidkarbónových platní v hlavnom aj prídavnom matraci umožňuje nastaviť intenzitu ich teploty podľa individuálnych požiadaviek používateľa.

10. Konštrukcia lôžka

Konštrukcia lôžka sa dá jednoducho rozobrať a zložiť.

11. Ochranné poťahy

Poťahy sú sťahovateľné pre potreby čistenia a výmeny.